Riešenia na mieru

Pre spoločnosť Nic.sk ste rovnocenný partner a spoločná konzultácia bude príjemnou debatou o tom, ako premeniť vaše predstavy na skutočnosť.

Máme niekoľkoročné skúsenosti a radi vám poradíme, čo je výhodne urobiť a čo zaberie na návštevníka vášho internetového projektu.

Pripravíme pre vás riešenie na kľúč od názvu domény až po komunikáciu s vašími zákazníkmi:

♦ 1. Myšlienka a motív – Poradíme Vám, akú doménu zvoliť, aký názov a ako zvoliť dobré heslo pre vašu spoločnosť.

2. Corporate identita –  Pomôžeme vám vybudovať značku, naši grafici vám vytvoria logo na mieru. Vaša firma sa stane jedinečnou a neprehliadnuteľnou.

♦ 3. Grafické spracovanie – Naši grafici pripravia na základe spoločnej dohody modernú, pútavu a sviežu grafiku. Pozrite si naše referencie a presvedčte sa, či sa vám páči náš štýl.

♦ 4. Redakčný systém – Pre vašu stránku pripravíme redakčný systém, cez ktorý budete môcť samostatne editovať váš projekt, kedykoľvek to budete potrebovať. Ide o jednoduché internetové rozhranie, ktoré je jednoduché na využívanie.

♦ 5. Sociálne siete – Po vytvorení webového projektu je dôležité udržiavať kontakt so zákazníkmi a byť vnímaví na to, čo potrebujú. Ponúkame Vám vytvorenie sociálneho konta a neustálu komunikáciu s fanúšikmi.

ziarivkaNáš tip: Riešenia na mieru sú výhodné v tom, že vytvoríme projekt podľa vašich predstáv. Preto je dôležité nás osloviť. Urobte tak ešte dnes! tech@nic.sk